نظر سنجی
ثبت نظر

اوقات شرعی

اذان صبح 04:55:24
طلوع خورشید 06:14:29
اذان ظهر 11:52:55
غروب خورشید 17:31:44
اذان مغرب 17:47:52
اطلاعات تماس

آدرس: خیابان شهید نامجو (اقبال) بین کوچه 5 و 7 نرسیده به فروشگاه بسیجیان

کدپستی: 7619744387
تلفن: 03432443744
نمابر: 03432474984

اولین نشست شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت در کرمان برگزار شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، مردمی بودن برنامه های دهه کرامت را موضوع مهمی خواند و افزود: شعار امسال دهه کرامت « در شادی اهل بیت شاد باشیم» است.

برنامه های متنوع طرح نشاط معنوی در امامزداگان کرمان، اعلام شد

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف استان کرمان با بیان اینکه امسال طرح نشاط معنوی از نیمه دوم تیرماه در ۳۷ کلاس تشکیل و تا ۲۵ مرداد ماه ادامه دارد، مهمترین سرفصل های برنامه های این طرح را اعلام کرد.

استان کرمان به مدت پنج روز میزبان کاروان خدام آستان قدس رضوی است

دبیر کانون روضه العباس(علیه السلام) مهمترین برنامه های دهه کرامت را اعلام کرد و از حضور کاروان خادمان خورشید به مدت ۵ روز در استان خبر داد.

بیانیه دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان کرمان بمناسبت روز قدس

اسرائیل 25سال آینده را نخواهد دید وانشاء الله تا 25سال آینده چیزی به نام رژیم صهیونیستی وجود نخواهد داشت مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... امام خامنه ای (مدظله العالی)

هر مسجد زمینه آزادی یک زندانی جرایم غیرعمد را فراهم کند

مدیرعامل ستاد دیه استان کرمان تأکید کرد: تعامل خوب کانون های فرهنگی هنری مساجد و ستاد دیه می تواند کمکی به آزادی زندانیانی باشد که از محله های مختلف و در محدوده یک کانون فرهنگی هنری مسجد هستند تا زندانی نداشته باشیم.

ماه عاشقی و گره از کار فروبسته ی خلق گشودن

ماه مبارک رمضان که فرا می رسد، دل ها آمادگی بیشتری برای سبقت در نیکی ها می گیرد؛ دست ها گشاده تر در امر خیر و قدم ها سریع تر به سوی کمک به نیازمندان می شتابد.

مراسم بزرگداشت ارتحال امام(ره)در کانون های مساجد کرمان برگزار می شود

تعدادی از کانون های فرهنگی هنری مساجدکرمان، مراسم بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام راحل را در نقاط مختلف برگزار می کنند.


لینکستان