آخرین اخبار
نظر سنجی
ثبت نظر

اوقات شرعی

اذان صبح 04:23:50
طلوع خورشید 05:42:44
اذان ظهر 11:23:53
غروب خورشید 17:04:38
اذان مغرب 17:20:42
زن،و خانواده,درنگاه,رهبری
اطلاعات تماس

آدرس: خیابان امام جمعه انتهای کوچه 5 

کدپستی: 7619744387
تلفن: 03432445648
نمابر: -------

مراسم افتتاحیه طرح اوقات فراغت و دوره آموزشی تخصصی سواد فضای مجازی با حضور تعدادی از مسئولین و جمع کثیری از مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان برگزار شد.

مراسم افتتاحیه طرح اوقات فراغت و دوره آموزشی تخصصی سواد فضای مجازی با حضور تعدادی از مسئولین و جمع کثیری از مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان برگزار شد.

تا زمانی که اینترنت ملی نداریم باید با قاعده خود در زمین دشمن بازی کنیم

کارشناس فضای مجازی تصریح کرد: امروز بچه های مسجد و انقلاب در فضای مجازی بر اساس یک قاعده که دکترین دفاع نامتقارن است حضور دارند.

بچه های کانون های مساجد سربازان ولایت برای تحقق منویات ایشان هستندبچه های کانون های مساجد سربازان ولایت برای تحقق منویات ایشان هستند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان کرمان اظهار داشت: بچه های کانون های مساجد سرباز ولایت فقیه هستند و شعار سال و بیانیه گام دوم انقلاب را می توانند محقق کنند؛ ظرفیت ۶۳۰ کانون مسجد در شمال استان کرمان کمتر جایی پیدا می شود لذا باید آن را مورد توجه قرار داد.

اعضای شورای بزرگداشت دهه کرامت برنامه های خود را برای انعکاس بهتر در اختیار دبیرخانه شورا قرار دهند

ابدالی تکلو از اعضای شورای هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه کرامت خواست برنامه های خود را برای گزارش و انعکاس بهتر در اختیار دبیرخانه شورا قرار دهند.

دهه کرامت برای تبدیل به یک جریان قدرتمند نیازمند توجه به سه موضوع مهم است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان سه مسئله در ارتباط با این دهه را برای تبدیل آن به جریان قدرتمند و قوی با ریشه های ماندگار مهم دانست و تأکید کرد: این سه را باید مهندسی کرد.

نشست اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان کرمان با امام جمعه

شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت به همت ستادکانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان تشکیل جلسه داد.

نشاط در بدنه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان وجود دارد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان فعالیت های ابداعی و اعتقاد قلبی و عشق به کار دینی در دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد را منجر به ایجاد نشاط در بدنه کانون ها دانست.


لینکستان