نظر سنجی
ثبت نظر

اوقات شرعی

اذان صبح 05:11:09
طلوع خورشید 06:30:41
اذان ظهر 12:43:17
غروب خورشید 18:56:20
اذان مغرب 19:12:15
زن،و خانواده,درنگاه,رهبری
اطلاعات تماس

آدرس: خیابان امام جمعه انتهای کوچه 5 

کدپستی: 7619744387
تلفن: 03432445648
نمابر: -------

اعلام ویژه برنامه های استان کرمان در دهه شادی اهل بیت/پایه و اساس جشن های دهه کرامت بر حضور مردم است

مدیرستادهماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان با اعلام مهمترین رئوس برنامه های پیش بینی شده در دهه کرامت؛ پایه و اساس جشن های دهه کرامت را بر حضور مردم دانست.

بیست و پنجمین جشنواره ملی شعر رضوی در کرمان برگزار می شود

علیزاده از برگزاری بیست و پنجمین جشنواره ملی شعر رضوی کرمان «ربع قرن عاشقی» خبر داد و گفت: ۷۶۱ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که در نهایت از ۹ اثر تجلیل می شود.

نشست هماهنگی چهاردهمین جشنواره قرآن مدهامتان در انار برگزار شد

نشست هماهنگی برگزاری مرحله استانی چهاردهمین جشنواره قرآن مدهامتان به میزبانی شهرستان انار برگزار و در خصوص مسائل مرتبط بحث و تبادل نظر شد.

مراسم افتتاحیه طرح اوقات فراغت و دوره آموزشی تخصصی سواد فضای مجازی با حضور تعدادی از مسئولین و جمع کثیری از مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان برگزار شد.

مراسم افتتاحیه طرح اوقات فراغت و دوره آموزشی تخصصی سواد فضای مجازی با حضور تعدادی از مسئولین و جمع کثیری از مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان برگزار شد.

تا زمانی که اینترنت ملی نداریم باید با قاعده خود در زمین دشمن بازی کنیم

کارشناس فضای مجازی تصریح کرد: امروز بچه های مسجد و انقلاب در فضای مجازی بر اساس یک قاعده که دکترین دفاع نامتقارن است حضور دارند.

بچه های کانون های مساجد سربازان ولایت برای تحقق منویات ایشان هستندبچه های کانون های مساجد سربازان ولایت برای تحقق منویات ایشان هستند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان کرمان اظهار داشت: بچه های کانون های مساجد سرباز ولایت فقیه هستند و شعار سال و بیانیه گام دوم انقلاب را می توانند محقق کنند؛ ظرفیت ۶۳۰ کانون مسجد در شمال استان کرمان کمتر جایی پیدا می شود لذا باید آن را مورد توجه قرار داد.

اعضای شورای بزرگداشت دهه کرامت برنامه های خود را برای انعکاس بهتر در اختیار دبیرخانه شورا قرار دهند

ابدالی تکلو از اعضای شورای هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه کرامت خواست برنامه های خود را برای گزارش و انعکاس بهتر در اختیار دبیرخانه شورا قرار دهند.


لینکستان