نظر سنجی
ثبت نظر

اوقات شرعی

اذان صبح 04:38:55
طلوع خورشید 06:02:58
اذان ظهر 12:36:52
غروب خورشید 19:11:11
اذان مغرب 19:27:44
اطلاعات تماس

آدرس: خیابان شهید نامجو (اقبال) بین کوچه 5 و 7 نرسیده به فروشگاه بسیجیان

کدپستی: 7619744387
تلفن: 03432443744
نمابر: 03432474984

فرمایشات رهبری در ۱۹ مهر، بر نقش مهم روحانیون در جذب اقشار مختلف مردم به مساجد تأکید دارد

فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در ۱۹ مهر سال ۹۱ در حقیقت پرده از هویت و جایگاه کانون های فرهنگی هنری مساجد و نقش آنها در جذب اقشار مختلف به مسجد برداشت.

استفاده از ظرفیت کانون های فرهنگی هنری مساجد در اخذ رضایت شاکیانِ محکومین جرائم غیرعمد

جلسه مشترک ستاد دیه استان کرمان با کانون های فرهنگی هنری مساجد شهر کرمان به منظور صلح و سازش شاکیان با محکومین جرائم غیرعمد برگزار شد.

لزوم تمرکز کانون های فرهنگی هنری و بسیج بر روی نقاط مشترک/متولیان مسجد، زیاد اما خروجی کارها کم است

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از اعلام آمادگی کامل بسیج در همکاری با کانون های فرهنگی هنری مساجد جهت هم افزایی و ایجاد وحدت رویه برای رسیدن به اهداف مشترک خبر داد و گفت: هر کس بخواهددر مسجد کار کند باید اساس کاررا معنویت قرار دهد.

غدیر، راه روشن ولایت را به ما نشان می دهد

یک پژوهشگر دینی با تصریح به اینکه غدیر، راه روشن ولایت را به ما نشان می دهد که این راه از واقعه غدیر آغاز شد و اکنون با وجود ولایت فقیه در جامعه اسلامی ادامه دارد؛ افزود: تجلی غدیر در حکومت حضرت مهدی(عجل الله تعالی) است.

اعزام بانوان فعال مسجدی استان کرمان به دهمین دوره اندیشه های آسمانی

همزمان با برگزاری دهمین دوره آموزشی اندیشه های آسمانی در مشهد مقدس، ۲۲ نفر از خواهران مسجدی شمال استان کرمان در این دوره آموزشی فرهنگی شرکت می کنند.

شیوه امام جماعت مسجد طفلان مسلم کرمان برای جذب کودکان و نوجوانان به مسجد

امام جماعت مسجد طفلان مسلم کرمان از جذب ۸۰ نفر به مسجد در رده سنی ۹ تا ۱۷ سال طی مدت تابستان امسال خبر داد و افزود: دو طرح برای جذب کودکان و نوجوانان به مسجد اجرا کردیم که خیلی جواب داد.

کانون شهید عبداللهی کرمان، موفق در جذب نوجوانان به برنامه های فرهنگی و هنری

مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری شهید احمد عبداللهی مسجد امام حسین علیه السلام خیابان مهدیه کرمان تصریح کرد: اشتیاق بچه ها به گونه ای بود که گاهی حتی از صبح زود می آمدند و با برگزاری اختتامیه گریه می کردند که از دوره جدا می شوند.


لینکستان