نظر سنجی
ثبت نظر

اوقات شرعی

اذان صبح 05:11:09
طلوع خورشید 06:30:41
اذان ظهر 12:43:17
غروب خورشید 18:56:20
اذان مغرب 19:12:15
زن،و خانواده,درنگاه,رهبری
اطلاعات تماس

آدرس: خیابان امام جمعه انتهای کوچه 5 

کدپستی: 7619744387
تلفن: 03432445648
نمابر: -------

دهه کرامت برای تبدیل به یک جریان قدرتمند نیازمند توجه به سه موضوع مهم است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان سه مسئله در ارتباط با این دهه را برای تبدیل آن به جریان قدرتمند و قوی با ریشه های ماندگار مهم دانست و تأکید کرد: این سه را باید مهندسی کرد.

نشست اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان کرمان با امام جمعه

شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت به همت ستادکانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان تشکیل جلسه داد.

نشاط در بدنه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان وجود دارد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان فعالیت های ابداعی و اعتقاد قلبی و عشق به کار دینی در دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد را منجر به ایجاد نشاط در بدنه کانون ها دانست.

طرح رویش معنوی زمینه تعامل و هم اندیشی کانون های فرهنگی هنری مساجد را فراهم کرد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان اظهار داشت: کرمان در زمینه تعامل و هم اندیشی کانون های فرهنگی هنری مساجد در کشور پیشرو است و برگزاری طرح های رویش معنوی باعث شد این تعاملات و ارتباطات بیشتر شود.

دیدار فعالان کانون های مساجد با مقام معظم رهبری در اولویت برنامه های ستاد عالی است

دبیرستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور تصویب اساسنامه کانون های مساجد را حاصل تلاش شبانه روزی و لطف خداوند دانست که با آن کانون ها جایگاه و هویت ویژه ای پیدا کردند و گفت: دیدار با مقام معظم رهبری در اولویت است.

نهمین سالگرد ۹ دی در کرمان

مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه کرمان در نهمین سالگرد حماسه بزرگ ۹ دی بار دیگر با مقام منیع ولایت تجدید پیمان و از فتنه گران ابراز انزجار کردند.

پیام تسلیت دبیر ستاد عالی کانون‌های مساجد در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی شاهرودی

مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در پیامی درگذشت آیت‌الله هاشمی شاهرودی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.


لینکستان