آخرین اخبار
نظر سنجی
ثبت نظر

اوقات شرعی

اذان صبح 04:37:16
طلوع خورشید 05:58:20
اذان ظهر 11:23:02
غروب خورشید 16:47:26
اذان مغرب 17:04:06

جامعه را دوزیستی ها خراب کردند/ کانون‌‌های مساجد نسل سوم را دریابند

معاون وزارت ارشاد با تأکید بر اینکه کانون های مساجد باید دو بخش «جریان سازی» و «معرفت سازی» فعالیت و در نسل سوم اعتمادسازی کنند؛ گفت: جامعه را دوزیستی ها خراب کردند و رفتارهای متناقض، اعتماد عمومی را به حداقل می رساند.

ستادکانون های مساجد کرمان پیشگام طرح شنبه های با کتاب است

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان گفت: طرح شنبه های با کتاب خوب پیش می رود و ما آن را از مجموعه خودمان شروع کردیم که شنبه هر هفته به مدت یک ساعت اجرا می شود.

پایتخت فهما؛ شاخص‌ترین رویداد ملی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد است

معاون ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور، تصریح کرد: «پایتخت فهما» شاخص و محک ما برای سنجش توفیق و شناخت عرصه هایی است که جا برای کار بیشتر دارد و دوم مهر رسماً با حضور وزیر افتتاح می شود.

همکاری کانون های مساجد و نیروی انتظامی برای کاهش آسیب های اجتماعی

نیروی انتظامی و ستادهماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد قرار است با برنامه های مشترک در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و تولید امنیت اقدام کنند.

اعلام ویژه برنامه های استان کرمان در دهه شادی اهل بیت/پایه و اساس جشن های دهه کرامت بر حضور مردم است

مدیرستادهماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان با اعلام مهمترین رئوس برنامه های پیش بینی شده در دهه کرامت؛ پایه و اساس جشن های دهه کرامت را بر حضور مردم دانست.

بیست و پنجمین جشنواره ملی شعر رضوی در کرمان برگزار می شود

علیزاده از برگزاری بیست و پنجمین جشنواره ملی شعر رضوی کرمان «ربع قرن عاشقی» خبر داد و گفت: ۷۶۱ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که در نهایت از ۹ اثر تجلیل می شود.

نشست هماهنگی چهاردهمین جشنواره قرآن مدهامتان در انار برگزار شد

نشست هماهنگی برگزاری مرحله استانی چهاردهمین جشنواره قرآن مدهامتان به میزبانی شهرستان انار برگزار و در خصوص مسائل مرتبط بحث و تبادل نظر شد.

مراسم افتتاحیه طرح اوقات فراغت و دوره آموزشی تخصصی سواد فضای مجازی با حضور تعدادی از مسئولین و جمع کثیری از مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان برگزار شد.

مراسم افتتاحیه طرح اوقات فراغت و دوره آموزشی تخصصی سواد فضای مجازی با حضور تعدادی از مسئولین و جمع کثیری از مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان برگزار شد.

تا زمانی که اینترنت ملی نداریم باید با قاعده خود در زمین دشمن بازی کنیم

کارشناس فضای مجازی تصریح کرد: امروز بچه های مسجد و انقلاب در فضای مجازی بر اساس یک قاعده که دکترین دفاع نامتقارن است حضور دارند.

بچه های کانون های مساجد سربازان ولایت برای تحقق منویات ایشان هستندبچه های کانون های مساجد سربازان ولایت برای تحقق منویات ایشان هستند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان کرمان اظهار داشت: بچه های کانون های مساجد سرباز ولایت فقیه هستند و شعار سال و بیانیه گام دوم انقلاب را می توانند محقق کنند؛ ظرفیت ۶۳۰ کانون مسجد در شمال استان کرمان کمتر جایی پیدا می شود لذا باید آن را مورد توجه قرار داد.


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
انتها »