نظر سنجی
ثبت نظر

اوقات شرعی

اذان صبح 05:11:09
طلوع خورشید 06:30:41
اذان ظهر 12:43:17
غروب خورشید 18:56:20
اذان مغرب 19:12:15

اعزام بانوان فعال مسجدی استان کرمان به دهمین دوره اندیشه های آسمانی

همزمان با برگزاری دهمین دوره آموزشی اندیشه های آسمانی در مشهد مقدس، ۲۲ نفر از خواهران مسجدی شمال استان کرمان در این دوره آموزشی فرهنگی شرکت می کنند.

جشن زیر سایه خورشید با حضور خدام حرم رضوی در کرمان

جشن زیر سایه خورشید با حضور خدام آستان قدس رضوی در محل امامزاده محمد بن ابراهیم مجاب و با حضور پر شور مردم کرمان برگزار شد .

گفتمان نظام زن و خانواده از مسائل مهم کنونی است

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان تأکید کرد: یکی از مسائل مهم و مورد نیاز جامعه امروز گفتمان نظام زن و خانواده است.

وجود خانواده های مستحکم در هر شهر، نشاندهنده عملکرد خوب حوزه علمیه آن منطقه است

استاد حوزه علمیه خواهران کرمان با تصریح به اینکه خانه و خانواده مستحکم در هر شهر نشان می دهد حوزه علمیه آن شهر خوب عمل کرده است؛ گفت: تعداد طلبه های یک شهر نیز نشان دهنده عملکرد خوب حوزه است.

مربی مهدکودک حتماً و الزاماً باید کار فرهنگی کرده باشد

مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش ستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با اشاره به اهمیت فعالیت های فرهنگی تأکید کرد: کسی که می خواهد مربی مهد کودک باشد باید کار فرهنگی کرده باشد.

ضرورت عزم جدی برای پیگیری طرح ها و برنامه ها/بسته های محتوایی برای بچه های مسجدی فراهم کنیم

فرهنگسازی درباره ارزش خانه داری، پیشگام بودن مسئولان در اقتصادمقاومتی، تهیه بسته های محتوایی به منظور ثمربخش کردن فعالیت بچه های مسجد و... مهمترین نکات در نشست شورای مشورتی امور بانوان دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمان بود.

نشست هم اندیشی رابطین خواهر کانون های مساجد شهر کرمان

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان با تبیین نقش زنان در فرهنگسازی اقتصادمقاومتی، ارکان این اقتصادمردمی را مورد توجه قرار داد و گفت: تولید، فقط در کارخانجات که نباید انجام شود.

مملکتی که با کلاه، عظمت برای خود درست می کند یا برایش درست می کنند، هر روزی کلاهش را ربودند، عظمتش را هم می برند

تیر به عنوان روز ملی عفاف و حجاب شناخته می شود تا یادمان باشد و فراموش نکنیم که این گوهر گرانبها از جویبار خون هزاران مجاهدی که در این راه جان دادند به دست ما رسیده است؛ تا آن را پاس بداریم و ارزان نفروشیم.

نقش زنان در تحقق اقتصادمقاومتی با استفاده از ظرفیت مساجد بررسی شد

«نقش زنان در تحقق اقتصادمقاومتی با استفاده از ظرفیت مساجد» در نشست شورای مشورتی اموربانوان دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان و با حضور جمعی از بانوان صاحب نظر بررسی شد.

مساجد و کانون های فرهنگی هنری، ظرفیت خوبی در تحقق اقتصادمقاومتی دارند

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری کرمان، موضوع اشتغال بانوان را مهم خواند و افزود: مساجد در این زمینه با دامنه گسترده ای که در شهرها و روستاها دارند و مخاطبین آنان که بیشتر متدینین هستند؛ ظرفیت خوبی در این زمینه هستند.


1
2
3
انتها »