نظر سنجی
ثبت نظر

اوقات شرعی

اذان صبح 05:11:09
طلوع خورشید 06:30:41
اذان ظهر 12:43:17
غروب خورشید 18:56:20
اذان مغرب 19:12:15

افتتاح کانون فرهنگی هنری سپهبدشهید حاج قاسم سلیمانی در مسجد قائم+تصاویر

همزمان با ایام الله دهه فجر و در آستانه فرا رسیدن چهلم سردار دل ها؛ کانون فرهنگی هنری سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مسجد قائم کرمان افتتاح شد.

رییس ستادکانون های فرهنگی هنری مساجد کشور:

حاج قاسم، یک جریان است/ معنویت؛ منشأ عظمت و قدرت سردار سلیمانی است

حجت الاسلام ارزانی با تصریح به این مطلب که حاج قاسم خود جریان است نه جریان ساز؛ سه جریان را در این زمینه تبیین کرد و گفت: منشأ عظمت و قدرت سردار سلیمانی معنویت است

مدیر کانون «علمدار کربلا» شهر ایزدخواست خبر داد

حضور اعضای کانون «علمدار کربلا» در مراسم بدرقه «سردار آسمانی»

امینی گفت: اعضای کانون فرهنگی و هنری «علمدار کربلا» شهر ایزدخواست برای حضور مراسم بدرقه «سردار آسمانی» عازم کرمان شده و امروز ۱۷ دی در این مراسم شرکت کرده اند.

مدیر کانون فرهنگی و هنری «ولایت» خبر داد

اعزام یکصد نفر از فعالان مساجد و کانون «ولایت» شهرستان زرقان به مراسم تشییع کرمان

نریمانی از اعزام یکصد نفر از فعالان مساجد و کانون «ولایت» شهرستان زرقان به مراسم تشییع کرمان خبر داد و گفت: هدف از اعزام تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب و شهدا به ویژه سردار «حاج قاسم سلیمانی» است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی عضو سامانه بچه های مسجد شد

محمدمهدی زاهدی همزمان با روز ولادت حضرت زینب، با عضویت در کانون فرهنگی هنری مسجد امام خمینی(ره) راور(حوزه نمایندگی خود) عضو سامانه های بچه های مسجد هم شد؛ وی نخستین نماینده ای است که به اعضای این سامانه ملحق شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان به رویداد ملی فهما پیوست

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با عضویت در سامانه بچه های مسجد و انتخاب کانون فرهنگی هنری «صاحب الزمان» روستای احمدآباد شهرستان انار به طور رسمی تشکیلات هدفمند رویداد فهما را همراهی می کند.

به مناسبت روز پرستار:

مدیرستادکانون های مساجد کرمان از خانواده جانباز قطع نخاع تجلیل کرد

مدیرستادهماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان به بهانه روز پرستار از خانواده جانباز ۷۰ درصد به ویژه همسر این جانباز به پاس سالها صبوری تجلیل کرد.

حجت الاسلام گرجی:

کانون های فرهنگی هنری مساجد از میوه های انقلاب اسلامی است

مدیرکانون مساجد استان کرمان اظهار داشت: کانون های فرهنگی هنری مساجد یک نهال برآمده از بطن و متن انقلاب اسلامی است همانطور که انقلاب برآمده از گزاره ها و سیره اهل بیت است، یکی از میوه های انقلاب اسلامی هم کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس:

مسجد نباید اسیر باندبازی و جریان های سیاسی باشد

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مسجد نباید اسیر باندبازی و جریان های سیاسی باشد؛ گفت: حفظ دستاوردهای نظام و انقلاب بر روی دوش مسجدی ها است.

«فهما» ظرفیت های فرهنگی و هنری مساجد ایران را برای نخستین‌بار به صورت یکجا نشان می‌دهد

معاون ستادکانون های مساجد کشور گفت: هیچوقت نشده ظرفیت های فرهنگی و هنری مساجد کشور را در یک جا و در یک بسته بتوانیم ارائه کنیم اما جریان فهما از روستا گرفته تا شهر از منطقه مرزی تا مرکز ایران، قرار است همه ظرفیت ها را ببیند.


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
انتها »