آخرین اخبار
نظر سنجی
ثبت نظر

اوقات شرعی

اذان صبح 04:37:55
طلوع خورشید 05:59:07
اذان ظهر 11:23:09
غروب خورشید 16:46:54
اذان مغرب 17:03:36

اعضای شورای بزرگداشت دهه کرامت برنامه های خود را برای انعکاس بهتر در اختیار دبیرخانه شورا قرار دهند

ابدالی تکلو از اعضای شورای هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه کرامت خواست برنامه های خود را برای گزارش و انعکاس بهتر در اختیار دبیرخانه شورا قرار دهند.

دهه کرامت برای تبدیل به یک جریان قدرتمند نیازمند توجه به سه موضوع مهم است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان سه مسئله در ارتباط با این دهه را برای تبدیل آن به جریان قدرتمند و قوی با ریشه های ماندگار مهم دانست و تأکید کرد: این سه را باید مهندسی کرد.

نشست اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان کرمان با امام جمعه

شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت به همت ستادکانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان تشکیل جلسه داد.

نشاط در بدنه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان وجود دارد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان فعالیت های ابداعی و اعتقاد قلبی و عشق به کار دینی در دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد را منجر به ایجاد نشاط در بدنه کانون ها دانست.

طرح رویش معنوی زمینه تعامل و هم اندیشی کانون های فرهنگی هنری مساجد را فراهم کرد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان اظهار داشت: کرمان در زمینه تعامل و هم اندیشی کانون های فرهنگی هنری مساجد در کشور پیشرو است و برگزاری طرح های رویش معنوی باعث شد این تعاملات و ارتباطات بیشتر شود.

دیدار فعالان کانون های مساجد با مقام معظم رهبری در اولویت برنامه های ستاد عالی است

دبیرستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور تصویب اساسنامه کانون های مساجد را حاصل تلاش شبانه روزی و لطف خداوند دانست که با آن کانون ها جایگاه و هویت ویژه ای پیدا کردند و گفت: دیدار با مقام معظم رهبری در اولویت است.

نهمین سالگرد ۹ دی در کرمان

مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه کرمان در نهمین سالگرد حماسه بزرگ ۹ دی بار دیگر با مقام منیع ولایت تجدید پیمان و از فتنه گران ابراز انزجار کردند.

پیام تسلیت دبیر ستاد عالی کانون‌های مساجد در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی شاهرودی

مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در پیامی درگذشت آیت‌الله هاشمی شاهرودی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

جای خالی نسل نو در هیئت امنای مساجد/ امام جماعت حرف مفید و تازه بزند

رییس ستاد اقامه نماز کشور، مطالب مهمی درباره جایگاه مسجد، هیئت امنا و... بیان و بر لزوم حرف مفید و تازه در مساجد تاکید کرد.

همایش«سنگرهای الهی» در کرمان برگزار می شود

همایش «سنگرهای الهی؛ نقش مساجد در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی» به مناسبت چهل سالگی انقلاب از سوی کمیته مساجد ستاد دهه فجر و با محوریت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان برگزار می شود.


« ابتدا
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
انتها »