نظر سنجی
ثبت نظر

اوقات شرعی

اذان صبح 05:08:40
طلوع خورشید 06:30:22
اذان ظهر 11:51:29
غروب خورشید 17:12:53
اذان مغرب 17:29:43

کتب درسی مهمترین نیاز کتابخانه شهید مغفوری سرآسیاب است

کتابدار کتابخانه شهید مغفوری مهمترین نیاز کتابخانه را کتاب های درسی دانست و گفت: در این کتابخانه، کتاب درسی نداریم چون قدیمی شده بودند لذا کتاب های درسی و کتاب هایی بروز که کیفیت عالی داشته و از نویسندگان خوب باشد، کم داریم.

گزارش تصویری سفر رییس ستادهماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور به کرمان

ادای احترام به مقام شهدای گمنام و بازدید از موزه دفاع مقدس، حضور در جلسات شورای فرهنگ عمومی، شورای هماهنگی کانون های مساجد و رابطین فهما، نشست های جداگانه با امام جمعه و استاندار و بازدید از دو کانون مسجد؛ برنامه های سفر دکتر ارزانی به کرمان بود.

تعامل ادیان، محور همایش بین المللی پیامبر اعظم(ص) است

ابدالی تکلو گفت: محور کنگره با توجه به تنوع ادیان در استان کرمان «تعامل ادیان» قرار داده شده و پیش بینی کردیم زمان برگزاری آن دی ماه سال جاری باشد.

ستاد کانون‌های مساجد، تنها نهاد فرهنگی که همه فعالیت‌های کیفی خود را کمّی سازی می‌‌کند

رییس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور با بیان اینکه هیچ نهاد فرهنگی تاکنون تمام فعالیت‌های کیفی خود را کمّی نکرده است؛ گفت: اجرای طرح فهما-پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران-نخستین گام در این راستا است.

احکام اعضای شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان اعطا شد

حجت الاسلام دکتر ارزانی به نیابت از وزیر ارشاد، احکام اعضای شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان را اعطا کرد.

لازمه ورود به فضای مجازی، کار جهادی است نه لاکچری/ در برابر این پدیده عظیم نباید منزوی و متروک شد

حجت الاسلام ارزانی، فضای مجازی را موجی از یک جریان و پدیده عظیم دانست و با تأکید بر لزوم کار جهادی و نه لاکچری در این فضا گفت: اگر به فضای مجازی ورود نکنیم منزوی و متروک هستیم.

حضور نهادهای مختلف در مسجد به شرط همگرایی ارزشمند است

رییس ستادهماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از دو کانون فعال فرهنگی هنری مسجد در کرمان بازدید و با اعضای کانون گفتگو کرد.

جامعه را دوزیستی ها خراب کردند/ کانون‌‌های مساجد نسل سوم را دریابند

معاون وزارت ارشاد با تأکید بر اینکه کانون های مساجد باید دو بخش «جریان سازی» و «معرفت سازی» فعالیت و در نسل سوم اعتمادسازی کنند؛ گفت: جامعه را دوزیستی ها خراب کردند و رفتارهای متناقض، اعتماد عمومی را به حداقل می رساند.

ستادکانون های مساجد کرمان پیشگام طرح شنبه های با کتاب است

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان گفت: طرح شنبه های با کتاب خوب پیش می رود و ما آن را از مجموعه خودمان شروع کردیم که شنبه هر هفته به مدت یک ساعت اجرا می شود.

پایتخت فهما؛ شاخص‌ترین رویداد ملی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد است

معاون ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور، تصریح کرد: «پایتخت فهما» شاخص و محک ما برای سنجش توفیق و شناخت عرصه هایی است که جا برای کار بیشتر دارد و دوم مهر رسماً با حضور وزیر افتتاح می شود.


« ابتدا
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
انتها »