نظر سنجی
ثبت نظر

اوقات شرعی

اذان صبح 05:08:40
طلوع خورشید 06:30:22
اذان ظهر 11:51:29
غروب خورشید 17:12:53
اذان مغرب 17:29:43
زمان انتشار :
چهارشنبه 6 اسفند 1393
شماره خبر :
93121

حضور افتخار آفرین استان کرمان در جشنواره روستاهای دوستدار کتاب

حضور افتخار آفرین استان کرمان در جشنواره روستاهای دوستدار کتاب

دو کتابخانه روستائی از استان کرمان در اختتامیه نخستین جشنواره روستاهای دوستدار کتاب که با حضور علی جنتی، وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی برگزار شد جزو ۱۰ روستای برگزیده کشور در این زمینه معرفی شدند. دو کتابخانه روستائی از استان کرمان در اختتامیه نخستین جشنواره روستاهای دوستدار کتاب که با حضور علی جنتی، وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی برگزار شد جزو ۱۰ روستای برگزیده کشور در این زمینه معرفی شدند.

 

بر اساس این گزارش، کتابخانه کانون فرهنگی هنری ولیعصر(عجل الله)روستای رحیم آباد و کتابخانه «فاطمه ها» در روستای دهکهان شهرستان کهنوج جزو ۱۰ روستای برتر کشور در زمینه کتاب تجلیل شدند.

 

در بخشی از متن تقدیر جنتی، وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی آمده است: عنوان روستای دوستدار کتاب در چنین جامعه ای افتخار آمیز است و دستیابی به آن فرصتی بی بدیل است.

 

مایه افتخار است که عنوان روستای دوستدارکتاب به خاطر کوشش های مداوم در ترویج کتابخوانی وبرنامه های نوآورانه موثر در این زمینه به مردم فرهیخته و کتاب دوست روستای رحیم آباد تقدیم می شود.

 

لازم به ذکر است پشتکار مدیرمسئول و کتابدار کانون فرهنگی و هنری ولیعصر(عجل الله تعالی)روستای رحیم آباد کرمان از عوامل موفقیت این روستا در نخستین جشنواره روستاهای دوستدار کتاب است.

 

 

 

رتبه اول جشنواره روستاهای دوستدار کتاب

 

رتبه اول جشنواره روستاهای دوستدار کتاب

 

رتبه اول جشنواره روستاهای دوستدار کتاب

داوران نهایی جشنواره روستاهای دوستدار کتاب رضا برزگر، اسماعیل زیارتی نصرآبادی، عبدالمهدی مستکین، نعمت‌الله فاضلی، حسین ایمانی جاجرمی، علی‌اصغر سیدآبادی و سیدابوالفضل هاشمی با بررسی روند داوری مقدماتی و پرونده روستاهای نامزد، 10 روستا را به عنوان بهترین روستاهای دوستدار کتاب ایران معرفی کرد.