نظر سنجی
ثبت نظر

اوقات شرعی

اذان صبح 05:08:40
طلوع خورشید 06:30:22
اذان ظهر 11:51:29
غروب خورشید 17:12:53
اذان مغرب 17:29:43
زمان انتشار :
چهارشنبه 18 شهریور 1394
شماره خبر :
94069

پیام دبیرستادعالی کانون های مساجد کشور به مناسبت درگذشت مسوول دبیرخانه مساجد استان کرمان

پیام دبیرستادعالی کانون های مساجد کشور به مناسبت درگذشت مسوول دبیرخانه مساجد استان کرمان

حجت الاسلام ارباب سلیمانی، دبیرستاد عالی کانون های مساجد کشور در پیامی درگذشت مسوول دبیرخانه کانون های مساجد و خبرگزاری شبستان استان کرمان را تسلیت گفت متن پیام مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که دیروز و در مراسم تدفین مرحوم حجت الاسلام رضایی و توسط فلاح؛مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان قرائت شد چنین است:

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

ضایعه مؤلمه درگذشت حجت الاسلام والمسلمین مهدی رضایی در مسیر بازگشت از  مشهد مقدس مایه تاسف و تاثر شدید اینجانب شد و موجی از غم و اندوه در بین مدیران، همکاران و فعالان فرهنگی مساجد کشور ایجاد نمود. این مجاهد و سردار با سابقه فرهنگی که عرصه خدمت به قرآن، عترت و تحقق فرامین حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را برای خود فرض می دانست، با بصیرت، سعه صدر و تدبیر مثال زدنی همواره در بین مسئولان کانون های مساجد کشور همچون ستاره ای فروزان می درخشید.

این روحانی عزیز و گرانقدر در سال های اخیر نیز با جدیتی مضاعف، فعالیت در حوزه های فرهنگی مساجد را برای خود انتخاب کرده و پیوسته با بهره گیری از اخلاص، علم و تجربه تلاش کرد تا کانون های مساجد استان کرمان علاوه بر تاثیرگذاری و شکوفایی در بالاترین رتبه های کشوری قرار گیرند. کسب رتبه اول کشوری استان کرمان در عرصه فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد در سال 1392 شاهدی بر این ادعاست.

وی در این سالها نیز علاوه بر تمامی کارهای ارزشمند، نشر معارف پیامبر اعظم (صلی الله علیه وآله) و حضرت امام سجاد (علیه السلام) را در اولویت کاری خود قرار داده بود که امید داریم این صدقه جاریه همچنان ادامه یابد و به عنوان باقیات و صالحات آن عزیز سفر کرده پاسداری شود.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به جامعه روحانیت متعهد، اصحاب فرهنگ و ادب در آن استان سرافراز و خاندان معزز و محترم رضایی به ویژه والدین بزرگوار، همسر مکرمه و صبیه محترمه ایشان از خداوند متعال رحمت و غفران واسعه برای آن مجاهد خستگی ناپذیر و دوام سلامت و عافیت برای بازماندگان آن سعید فقید خواستارم.

امید است روح مطهر ایشان بیش از پیش مورد عنایت خاصه حضرت امام رضا (علیه السلام) قرار گیرد.

حمیدرضا ارباب سلیمانی

مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور