نظر سنجی
ثبت نظر

اوقات شرعی

اذان صبح 04:57:46
طلوع خورشید 06:17:06
اذان ظهر 11:53:08
غروب خورشید 17:29:33
اذان مغرب 17:45:46
زمان انتشار :
شنبه 6 بهمن 1396
شماره خبر :
96113

تأکید بر برگزاری پرشکوه ۱۲ و ۲۲ بهمن/ نیازمند شعر و شعار جدید با مفهوم استکبارستیزی هستیم

تأکید بر برگزاری پرشکوه ۱۲ و ۲۲ بهمن/ نیازمند شعر و شعار جدید با مفهوم استکبارستیزی هستیم

رئیس ستادبزرگداشت دهه فجر استان کرمان با تأکید بر برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم محوری ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی بر ضرورت شعر و اشعار جدید در چارچوب اصول و ارزش های انقلاب و با مفهوم استکبارستیزی تأکید کرد.

در آستانه فرا رسیدن دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی، جلسه امروز( اول بهمن)ستاد بزرگداشت دهه فجر استان با اعلام برنامه شاخص هر یک از کمیته های عضو، در دفتر رییس ستاد برگزار و بحث و تبادل نظر لازم انجام شد.

در این نشست مهدی صدفی، با اشاره به اینکه مراسم ویژه ۱۲ بهمن ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح روز مذکور و همزمان با ساعت ورود امام(ره)به میهن در مصلی امام علی علیه السلام کرمان و همراه با گلباران تمثال امام و شهدا برگزار می شود؛ افزود: مقام معظم رهبری فرمودند حضرت امام(ره)تا ۱۲ بهمن رهبر نهضت بودند اما از آن پس، لقب « امام امت» گرفتند؛ لذا باید ۱۲ بهمن را باشکوه برگزار کرد.

وی با بیان اینکه از ۱۰ تا ۱۶ بهمن مصادف با ایام فاطمیه است که پرچم های مشکی «یازهرا سلام الله علیها» و پرچم جمهوری اسلامی در کنار هم نصب شود؛ افزود: اینها منافاتی با هم ندارند زیرا هم بحث نشاط و شادابی است و هم شئونات اسلامی رعایت می شود.

رئیس ستادبزرگداشت دهه فجر استان کرمان با درخواست از کمیته های عضو این ستاد برای تعامل نزدیک با رسانه ها برای تأمین محتوا و نیز بازتاب فعالیت های این ایام؛ همچنین از تدارک برنامه ای باشکوه برای ۲۲ بهمن خبر داد و جزئیات آن را به آینده نزدیک موکول کرد.

وی درباره کارگروه شعر و شعار ستاددهه فجر استان هم اظهار داشت: رکن اساسی راهپیمایی ها همین شعر و شعارها است و ما نیازمند خلاقیت و شعارهای جدید با مفهوم استکبارستیزی هستیم که درچارچوب اصول و ارزش ها و آرمان ها و  باعث جذابیت باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان