نظر سنجی
ثبت نظر

اوقات شرعی

اذان صبح 05:10:01
طلوع خورشید 06:32:40
اذان ظهر 11:49:19
غروب خورشید 17:06:11
اذان مغرب 17:23:16
زمان انتشار :
سه شنبه 23 فروردین 1397
شماره خبر :
97011

کار برای رسول الله، برکت کانون های مساجد کرمان در سال ۹۶ شد

کار برای رسول الله، برکت کانون های مساجد کرمان در سال ۹۶ شد

کار برای رسول الله، برکت کانون های مساجد کرمان در سال ۹۶ شد

محمد ابدالی تکلو، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در دیدار نوروزی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در سخنانی ابراز امیدواری کرد: در سالی که گذشت مردم نمره خوبی به خادمان فرهنگی مساجد بدهند.

وی سال ۹۶ را سالی کم‌پول اما پرکار برای کانون های فرهنگی هنری مساجد دانست و  افزود: برنامه های سنگینی که در چنین شرایطی برگزار کردیم لطف خدا بود و همکاران واقعا'' مایه گذاشتند.

ابدالی تکلو بیان داشت: مقدمه کارهای سال گذشته برگزاری کنگره بین المللی پیامبر اعظم صلی الله علیه وآله بود و چون کار برای رسول الله بود باعث شد در بقیه کارها هم موفق باشیم و نتیجه آن فراتر از انتظار بود؛ پایان سال هم با گردهمایی در مشهد مقدس بود.

وی با اشاره به اینکه بازدید منظم هفتگی از کانون های مساجد کرمان از اواخر سال گذشته آغاز شده است، افزود: کارشناسان دبیرخانه کانون های مساجد  در این بازدیدها در جمع هیئت امنا و اعضای کانون حضور یافته و به سوالات آنان پاسخ می دهند.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان همچنین با اشاره به شعار سال خاطرنشان کرد: جلب اعتماد مردم از سوی تولیدکنندگان داخلی ضروری است؛ ضمن اینکه تولیدات داخلی باید بتوانند با یکدیگر رقابت کنند و تولید داخلی به گونه ای نباشد که مردم را دلسرد کند؛ ما نیز در دبیرخانه کانون های مساجد استان به استفاده از کالای ایرانی توجه داریم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان