نظر سنجی
ثبت نظر

اوقات شرعی

اذان صبح 05:08:40
طلوع خورشید 06:30:22
اذان ظهر 11:51:29
غروب خورشید 17:12:53
اذان مغرب 17:29:43
زمان انتشار :
پنج شنبه 8 خرداد 1397
شماره خبر :
97031

ثبت همه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان در سامانه سجا

ثبت همه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان در سامانه سجا

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمان اعلام کرد: همه کانون های فرهنگی مساجد استان کرمان در سامانه جامع اطلاعات و آمار کانون های فرهنگی هنری مساجد در زمان مقرر ثبت شده است که در این زمینه جزو استان های برتر شناخته شدیم.

محمد ابدالی تکلو، مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان، امروز ( 2 خرداد ) در جلسه اوقات فراغت که با حضور مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد در محل دبیرخانه کانون های مساجد برگزار شد ضمن تشکر از حضور مدیرکل ارشاد استان و تعامل خوبی که میان دبیرخانه و اداره کل بوجود آمده است، افزود: جدیت و عملکرد خوب هکاران دبیرخانه کانون های مسجد کرمان موجب تقدیر و تشکر ستاد عالی شد و استان کرمان را به عنوان یک مرکز فعال می شناسند.

 وی بیان داشت: با وجود اینکه در سال گذشته به لحاظ مالی شرایط سختی داشتیم اما به لطف خدا و جدّیت و انسجام همکاران توانستیم کارهای بزرگی انجام دهیم؛ همچنین سال گذشته بدون هیچگونه اعتباری مبلغ 44 میلیون تومان به کانون های مساجد استان مساعدت شد.

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمان گفت: در سال جاری، رویکرد این دبیرخانه ارتباط بیشتر و بهتر با کانون های فرهنگی و هنری مساجد است؛ از طرف دیگر اگر در موقعیتی که شرایط سخت مالی حاکم است بتوانیم برنامه ها را به نحو احسن مدیریت کنیم، هنر کرده ایم و به لطف خدا این روحیه در میان همکاران این مجموعه وجود دارد.

 وی تصریح کرد: با توجه به سیاست های اعلام شده از طرف ستاد عالی کانون های مساجد، همه کانون های فرهنگی مساجد استان کرمان در سامانه جامع اطلاعات و آمار کانون های فرهنگی هنری مساجد در زمان مقرر ثبت شده است که در این زمینه جزو استان های برتر شناخته شدیم و باتوجه به سیاست تشویقی ستاد عالی کانون های مساجد کشور مبلغ 200 هزار تومان برای هر کانون و در مجموع مبلغ 123 میلیون تومان به استان کرمان اختصاص داده شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان