آخرین اخبار
نظر سنجی
ثبت نظر

اوقات شرعی

اذان صبح 04:23:50
طلوع خورشید 05:42:44
اذان ظهر 11:23:53
غروب خورشید 17:04:38
اذان مغرب 17:20:42
زمان انتشار :
یکشنبه 4 آذر 1397
شماره خبر :
97092

مدیران مسئول کانون های مساجد باید دارای ایده های نو و مدیریت اثرگذار باشند

مدیران مسئول کانون های مساجد باید دارای ایده های نو و مدیریت اثرگذار باشند

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمان با بیان این مطلب که مدیران مسئول باید همواره دارای خلاقیت، ایده های نو و مدیریت اثرگذار باشند، گفت: ماهیت کانون های فرهنگی هنری مساجد، انجام کارفرهنگی با استفاده از ظرفیت های موجود است.

محمدابدالی تکلو، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان امروز ( 29 آبان ) در گرد همایی و نشست صمیمی کتابداران کانون های فرهنگی هنری مساجد با اشاره به اینکه دبیرخانه کانون های مساجد شمال استان دارای 147 کتابخانه باز و 62 باب کتابخانه مخزن دار است، افزود: کتابداران کانون های مساجد  استان بدون هیچ انتظاری مظلومانه در حال خدمت رسانی هستند و همین امر موجب موفقیت و اثرگذاری کار آنها است.

وی با بیان این مطلب که در بحث اعتبارات دارای محدودیت هستیم و در این زمینه استفاده از سایر ظرفیت ها جهت پیشبرد برنامه ها مهم و اثرگذار است، افزود: برخی از این کتابخانه های کانون های مساجد تنها محل فرهنگی برای محله خود هستند که این امر نشان از اثرگذاری کار آنها است و  با حداقل امکانات سنگر را حفظ کرده اند.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان با اشاره به اینکه در خیلی از برنامه ها ما نقش هماهنگ کننده را داشته ایم و به لطف خدا و تلاش همکاران توانسته ایم برنامه هایی را انجام بدهیم که در کشور انجام نشده است، خاطرنشان کرد: به دلیل ازدیاد کانون ها، محدودیت زمان و برنامه های سنگین دبیرخانه، کانون هایی که ارتباط بیشتری با ما داشته باشند در اولویت بازدید قرار می گیرند.

ابدالی تکلو با بیان این مطلب که مدیران مسئول باید همواره دارای خلاقیت، ایده های نو و مدیریت اثرگذار باشند، ابراز داشت: ماهیت کانون های فرهنگی هنری مساجد، انجام کارفرهنگی با استفاده از ظرفیت های موجود و فعالیت مردمی است.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان،