نظر سنجی
ثبت نظر

اوقات شرعی

اذان صبح 04:55:28
طلوع خورشید 06:19:23
اذان ظهر 11:30:49
غروب خورشید 16:42:07
اذان مغرب 16:59:31
زمان انتشار :
چهارشنبه 28 فروردین 1398
شماره خبر :
98011

نشاط در بدنه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان وجود دارد

نشاط در بدنه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان وجود دارد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان فعالیت های ابداعی و اعتقاد قلبی و عشق به کار دینی در دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد را منجر به ایجاد نشاط در بدنه کانون ها دانست.

محمدرضا علیزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، امروز(۲۰ فروردین) در دیدار مسئول و اعضای دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان با ارزیابی مطلوب و قابل قبول برنامه های این دبیرخانه در سال ۹۷، این وضعیت را در شرایطی که همه تنگناهای مالی وجود داشت، قابل توجه دانست.
وی اجرای گروه سرود هزارنفری بچه های مسجد در ۱۲ بهمن، جشنواره قرآنی مدهامتان با سبکی متفاوت از دیگر استان ها در شهرستان انار، طرح رویش معنوی ۳ و اعزام مدیران مسئول کانون های مساجد استان به کربلای معلی را به عنوان فعالیت های شاخص دبیرخانه استان قابل تقدیر دانست و گفت: امروز کانون های مساجد خود را به دبیرخانه مربوطه نزدیک می بینند زیرا تلاش و همگرایی و تاکید بر خرد جمعی و تبادل تجربیات باعث ایجاد نشاط در بدنه کانون های مساجد استان شده و این به انسجام ارتباط دو طرفه کمک می کند.
علیزاده با تصریح به این مطلب که دبیرخانه کانون های مساجد با اعتقادقلبی و با عشق به کار دینی و مذهبی فعالیت می کند؛ حضور حجت الاسلام ارزانی در ستاد عالی کانون های مساجد را باعث اتفاقات زیربنایی خواند و تصریح کرد: کانون ها نباید احساس روزمرگی بکنند.
محمدابدالی تکلو هم در این دیدار با بیان اینکه دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمان در ارزیابی عملکرد توسط ستاد عالی جایگاه خوبی دارد؛ اعزام مدیران مسئول به کربلای معلی را کاری بی سابقه در تاریخ کانون های مساجد کشور دانست و افزود: ما بی پولی ها را با تلاش همکاران جبران کردیم تا فعالیت های شاخصی انجام شود و ۹۰ درصد برنامه های اجرایی ما ابداعی و خارج از برنامه های تکلیفی است.
وی با اشاره به برگزاری سومین کنگره پیامبر اعظم صلی الله علیه وآله، اظهارداشت: برای برگزاری این کنگره نیازمند حمایت استان هستیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان،