نظر سنجی
ثبت نظر

اوقات شرعی

اذان صبح 05:09:42
طلوع خورشید 06:32:00
اذان ظهر 11:50:14
غروب خورشید 17:08:42
اذان مغرب 17:25:41
زمان انتشار :
یکشنبه 31 شهریور 1398
شماره خبر :
98062

ستادکانون های مساجد کرمان پیشگام طرح شنبه های با کتاب است

ستادکانون های مساجد کرمان پیشگام طرح شنبه های با کتاب است

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان گفت: طرح شنبه های با کتاب خوب پیش می رود و ما آن را از مجموعه خودمان شروع کردیم که شنبه هر هفته به مدت یک ساعت اجرا می شود.

محمدابدالی تکلو، امروز(28 شهریور) در نشست مدیران و کارشناسان منطقه 4 کشور در سخنانی با ارائه گزارشی از مهمترین برنامه های انجام شده در سال جدید به دوره آموزشی سواد رسانه و فضای مجازی برای 350 نفر، برگزاری کارگاه رونق تولید و اشتغال، اجرای بیش از 550 برنامه در دهه کرامت و... اشاره کرد.

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان راه اندازی گروه «کتاب یاوران» در استان، طرح «شنبه های با کتاب» برنامه ریزی برای برگزاری سومین همایش ملی«پیامبر اعظم» برگزاری مسابقات قرآن کانون های مساجد(مدهامتان) را از دیگر برنامه ها برشمرد و گفت: طرح شنبه های با کتاب خوب پیش می رود و ما آن را از مجموعه خودمان شروع کردیم که هر شنبه یک ساعت اجرا می شود.

محمدرضاعلیزاده هم با اشاره به طرح های خوبی که اخیراً از ستادعالی می آید، گفت: در دوره جدید هر کس بیشتر کار کند و برنامه بدهد می تواند منابع بیشتری جذب کند؛ جدای از اینکه کانون های مساجد بهترین جایگاه برای فرهنگسازی شعار سال است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان خاطرنشان کرد: حل 5 آسیب اجتماعی اصلی جزو اولویت های استان قرار گرفته و کانون های مساجد به دلیل گستردگی و تأثیرگذاری می تواند مجری طرح مقابله با این آسیب ها باشد همانطور که در روستا و عشایر می تواند تأثیرگذار هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان،