نظر سنجی
ثبت نظر

اوقات شرعی

اذان صبح 05:11:09
طلوع خورشید 06:30:41
اذان ظهر 12:43:17
غروب خورشید 18:56:20
اذان مغرب 19:12:15
زمان انتشار :
شنبه 2 آذر 1398
شماره خبر :
98093

«مسافر خرداد» در رفسنجان رونمایی شد

«مسافر خرداد» در رفسنجان رونمایی شد

همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار؛ «مسافر خرداد» کتاب حوزه دفاع مقدس در رفسنجان رونمایی شد.

مینا ایرانمنش، امروز(۲۸ آبان)در آیین رونمایی از تازه ترین اثر خود، هدف از نگارش این کتاب را چنین تشریح کرد: شهدا هم عاشق می شدند و همسر و فرزندانشان را دوست داشتند و به خانواده خود علاقه داشتند.

نویسنده کتاب «مسافر خرداد» افزود:  اما دلبستگی به خدا بیشتر از افراد زمینی بود که دل کندند و رفتند اما عشق مختص عده خاصی نیست.

وی افزود: این کتاب را به پدرم که متولد خرداد ماه است تقدیم می کنم از آنجایی که در جبهه های حق علیه باطل حضور داشتند و در صحنه ها بودند، در زمانی هم که جنگ نیست در راه خدا جهاد دارند همین که با روی خوش و اخلاق نیکو با خانواده و با مردم رفتار می کند همین خود یک نوع جهاد است.

وی که متولد 1373 و در حال تحصیل کارشناسی ارشد بالینی است گفت: برای نگارش این کتاب دو سال زمان صرف شد و توصیه می کنم مردم راه شهدا را ادامه دهند زیرا شهدا برای نسل ما و آیندگان رفتند؛ آنها نماز را اول وقت می خواندند، حق الناس را پایمال نمی کردند، با ظلم مبارزه کردند، آنها عاشق خدا و خانواده خود بودند.

مسافر خرداد؛ رمانی است که نویسنده با محوریت همسر یک شهید آن را نگاشته است؛ انتخاب عنوان هم به جهت آنکه خرداد برای نویسنده نماد خوبی است و خود نیز متولد خردادماه است.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از رفسنجان