نظر سنجی
ثبت نظر

اوقات شرعی

اذان صبح 05:09:33
طلوع خورشید 06:31:44
اذان ظهر 11:50:30
غروب خورشید 17:09:32
اذان مغرب 17:26:29
زمان انتشار :
شنبه 2 آذر 1398
شماره خبر :
98099

برنامه های قرآنی تجمیع شود

برنامه های قرآنی تجمیع شود

مدیرستادهماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان بر ضرورت یکپارچه بودن و تجمیع برنامه هیا قرآنی تأکید کرد.

محمدابدالی تکلو، امروز (28 آبان) در در نشست ستاد استانی چهاردهمین جشنواره قرآن مدهامتان در انار با اشاره به اینکه جشنواره قرآنی مدهامتان در استان کرمان شکل جدیدی به خود گرفته، ابراز امیدواری کرد: همه برنامه های قرآنی یکپارچه شود.

مدیرستادهماهنگی ستادکانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان با قدردانی ویژه از اداره ارشاد شهرستان انار ادامه داد: ما نمی خواهیم شهرستان انار از این پایلوت برای برنامه های قرآنی بیفتد لذا یکی از آرزوهای ما این است که جشنواره قرآنی مدهامتان در انار که بیشترین حافظ قرآن هم دارد و پیشرو در فعالیت های قرآنی در استان است، همچنان ماندگار شود.

وی گفت: سال اول با همت همه مسئولین کار خوبی ارائه شد ضمن اینکه یکسری دغدغه ها در بحث های اجرایی و مالی در سال اول داشتیم که حل شد اما در سال گذشته یک مقدار خیال مان راحت تر شد که مورد توجه رئیس ستاد کانون های مساجد کشور است.

ابدالی تکلو با اشاره به اینکه بحث قرآنی مدهامتان در برنامه سالانه کانون های مساجد نیست، افزود: این جشنواره در انار با توجه به اینکه اگر در دستورکار کانون های مساجد هم نباشد، ماندگار خواهد بود امیدوارم به سمتی برویم که بقیه برنامه های قرآنی که برگزار می شود یکپارچه و کار بزرگی صورت بگیرد.

وی در خصوص جشنواره امسال گفت: امسال هم سومین دوره این مسابقات در شهرستان انار همچون سال های گذشته و بلکه با استفاده از تجربه قبل، بهتر برگزار شود و امیدواریم روزی برسد که برنامه قرآنی تجمیع شود و همه برنامه ها با مرکزیت شهرستان انار یکپارچه شود.

بر اساس گزارش شبستان، ابدالی تکلو در سفر یک روزه به انار؛ ضمن نشست با مسئولین شهرستان از جمله امام جمعه، فرماندار، رییس ارشاد و...؛ نشستی نیز با رابطین کانون های فرهنگی هنری مساجد این شهرستان و مدیران مؤسسات قرآنی داشت و در پایان از کتابخانه نینوا کانون امام حسین علیه السلام مسجد پیامبر اعظم کشکوئیه نیز بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان؛