نظر سنجی
ثبت نظر

اوقات شرعی

اذان صبح 05:11:09
طلوع خورشید 06:30:41
اذان ظهر 12:43:17
غروب خورشید 18:56:20
اذان مغرب 19:12:15
زمان انتشار :
یکشنبه 10 آذر 1398
شماره خبر :
980910

سرپرست ستادهماهنگی کانون های مساجد استان کرمان معرفی شد

سرپرست ستادهماهنگی کانون های مساجد استان کرمان معرفی شد

سرپرست ستادهماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان معرفی شد.

سرپرست ستادهماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان معرفی شد.

محمدرضا علیزاده در سخنانی با اشاره به اینکه بر اساس ضرورت های ستادکانون های مساجد کشور تغییراتی به ویژه پس از تصویب اساسنامه ستاد در سطح کشور شاهد بودیم که از نوع جابجایی های رایج در سیستم اداری است؛ افزود: در نتیجه این سیاست ها؛ تغییراتی در استان های کرمان، یزد و خراسان رضوی انجام شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با بیان اینکه شأن و جایگاه فرهنگ فراتر از آن است که آلوده به مسائل سیاسی و در واقع سیاسی بازی ها شود؛ اظهار داشت: طی سال های اخیر در مسیر اهداف کانون های مساجد حرکت کردیم و اتفاقات بزرگ در کانون های مساجد محصول همراهی نیروهای ستاد و تعامل با کانون های مساجد است.

وی با بیان اینکه شرایط امروز از دوران دفاع مقدس سخت تر است زیرا هم هجمه های دشمن با ابزارهای مختلف است و از طرفی آن همدلی دوران دفاع مقدس نیست؛ تصریح کرد: در ستادکانون های مساجد، همه بسیجی وار و با دست خالی کار کردند.

علیزاده با قدردانی از تلاش های قریب سه سال و نیم محمدابدالی تکلو در کانون های مساجد کرمان، تعامل وی با کانون ها را مورد توجه قرار داد و ابراز امیدواری کرد: در خراسان رضوی همچون کرمان موفق عمل کند.

غلامرضا نجاتی هم با اشاره به اینکه ستاد کانون های مساجد کرمان خروجی بسیار خوبی داشت زیرا ارتباط دلی باعث انرژی مجموعه می شود؛ گفت: اما سیاست کلی بر تغییر در بدنه مدیریتی است.

مدیرکل حراست ستادکانون های مساجد کشور با اشاره به انتصاب ابدالی تکلو، مسئول سابق ستاد کرمان به عنوان مسئول جدید ستاد خراسان رضوی خاطرنشان کرد: خراسان رضوی پایگاه عظیمی برای مستعد کردن کل کانون های مساجد کشور است.

وی با بیان اینکه حجت الاسلام گرجی نیز فردی فعال و باانگیزه است؛ گفت: در کرمان نیازمند کسی بودیم که با ریل گذاری ایجاد شده در کانون های مساجد، همین مسیر را با قوت ادامه می داد.

محمدابدالی تکلو، مسئول سابق ستادکانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان هم با قدردانی از همراهی مدیرکل ارشاد و نیروهای ستادکانون های مساجد استان اظهار داشت: اگر کار خوبی انجام شد همت و همکاری این نیروها بود و مرحوم رضایی(مسئول اسبق) چیدمان خوبی در نیروها داشت.

وی ابراز امیدواری کرد: در مشهد مقدس به خاطر وجود امام هشتم بتوانم خدمتگزار خوبی باشم.

حجت الاسلام مصطفی گرجی، سرپرست ستادهماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان هم بیان داشت: اگر در جامعه ای اقتصاد هم خوب باشد اما فرهنگ خوب نباشد، حتماً با مشکلاتی مواجه خواهد بود و متخصص و متعهد و همدل و همراه بودن شرط اساسی رسیدن به پیروزی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان،