نظر سنجی
ثبت نظر

اوقات شرعی

اذان صبح 05:11:09
طلوع خورشید 06:30:41
اذان ظهر 12:43:17
غروب خورشید 18:56:20
اذان مغرب 19:12:15
زمان انتشار :
شنبه 20 دی 1398
شماره خبر :
981013

حاج قاسم، یک جریان است/ معنویت؛ منشأ عظمت و قدرت سردار سلیمانی است
رییس ستادکانون های فرهنگی هنری مساجد کشور:

حاج قاسم، یک جریان است/ معنویت؛ منشأ عظمت و قدرت سردار سلیمانی است

حجت الاسلام ارزانی با تصریح به این مطلب که حاج قاسم خود جریان است نه جریان ساز؛ سه جریان را در این زمینه تبیین کرد و گفت: منشأ عظمت و قدرت سردار سلیمانی معنویت است

حسین انجم شعاع، امروز(چهارشنبه ۱۱ دی) در همایش استانی مسئولان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستادهای دهه فجر استان در سخنانی با اشاره به رویکرد فرهنگی مراسم دهه فجر و نهادینه سازی مفهوم مربوطه یادآور شد: به طور مثال اگر ۹ دی را داریم که باید باشکوه برگزار شود زیرا آبروی نظام است؛ همانطور هم باید بصیرت افزایی و روشنگری را هم بین جوان نهادینه کنیم.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با متذکر شدن این نکته که سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن نباید در حوزه انتخابیه کاندیدا باشد و نیز باید درباره اصل انتخابات صحبت کند زیرا مراسم ۲۲ بهمن متعلق به اصل نظام است و متعلق به جناح و گروه خاص نیست؛ افزود: سخنرانی باید در جهت تشویق و ترغیب مردم باشد و در حوزه انتخابیه کاندیدا نباشد.
وی از تشکیل ۲۴ کارگروه با تاکید بر حضور همه اقشار در این کارگروه ها و نیز ۱۲ کارگروه در شهرستان ها خبر داد و درخواست کرد: کارگروه های شهرستانی جلسات خود را تشکیل دهند تا به موقع گزارش ستادها و کارگروه ها را داشته باشیم که بولتن اجرایی برنامه ها آماده باشد.
انجم شعاع در بخش دیگری از سخنانش جریان سازی رسانه ای برنامه های دهه فجر را مورد تاکید قرار داد و با اشاره به اینکه در کنار مسئول هر شهرستان یک نیروی انقلابی و فعال فضای مجازی در بحث رسانه کار کند زیرا تبلیغات دست رسانه و فضای مجازی است؛ همچنین حضور و مشارکت جوانان و نوجوانان در برنامه ها را مهم خواند.
وی بر برگزاری برنامه های کیفی و تاثیرگذار، بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی با توجه به تلخی هایی که مردم این روزها دارند و... تاکید کرد.

در این نشست مدیران کل صدا و سیما و ارشاد و تعدادی از ائمه جمعه به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.